Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Kockar i restaurangkök, signerad L Jirlow, EA , färglitografi, Mourlot, bildyta 38x26 cm

686181

2019-10-07