Börje Sandelin

Börje Sandelin
Börje Sandelin
Börje Sandelin
Börje Sandelin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE SANDELIN, (1926-1970): "Jac och Jani", signerad Sandelin, etsning, 31/40, bildmått 16x22 cm

686186

2019-10-06