Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets tredje kvartal, somme i teak, med tidningshylla undertill, höjd ca 50 cm, yttermått ca 182x57 cm
Ytan med ställvis kraftigare slitage och blekningar
686191
2019-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här