Soffbord teak

Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets tredje kvartal, somme i teak, med tidningshylla undertill, höjd ca 50 cm, yttermått ca 182x57 cm

Ytan med ställvis kraftigare slitage och blekningar

686191

2019-10-07