Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, Norrköpings hallstämpel 1789, förgylld och bemålad, skuren dekor, kvicksilverfolierat glas, höjd ca 163x72 cm
PROVENIENS: Stopalo

Löst krön, skadat spegelglas, skador, delar saknas

686192

2019-11-24