Spegel sengustaviansk
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, Norrköpings hallstämpel 1789, förgylld och bemålad, skuren dekor, kvicksilverfolierat glas, höjd ca 163x72 cm
PROVENIENS: Stopalo
Löst krön, skadat spegelglas, skador, delar saknas
686192
2019-11-24