Bordspendyl rokoko

Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, 1700-tal, rokoko, bemålad och förgylld, skuren dekor, höjd ca 43 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Lagningar, slitage, retuscher

686197

2019-11-24