Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): 4 st, Figurkompositioner, signerade och daterade Corneille 88, bladmått ca 30x24 cm, numrerade 181 samt 183 /200.
686198
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här