Corneille

Corneille
Corneille

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): 4 st, Figurkompositioner, signerade och daterade Corneille 88, bladmått ca 30x24 cm, numrerade 181 samt 183 /200.

686198

2019-10-06