Klubbat för:
12 500 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
LENNART OLAUSSON (född 1944):Figurer i meditation, signerad Lennart Olausson, signerad och daterad a tergo Lennart Olausson dec 01, olja på duk, 170x130 cm
Zustandsbeschreibung
686203
2019-10-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner