Lennart Olausson oljemålning

Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

LENNART OLAUSSON (född 1944):Figurer i meditation, signerad Lennart Olausson, signerad och daterad a tergo Lennart Olausson dec 01, olja på duk, 170x130 cm

Zustandsbeschreibung

686203

2019-10-07