Bordsur Louis XVI-stil
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUPPSATS, 3 dlr, omkring 1900, Louis XVI-stil, dekor av putti, förgylld metall, fot i marmor, bestående av bordsur, figuriner, 1 par, höjd ca 27 resp 39 cm
PROVENIENS: Stopalo
En figurin ngt sned, smärre ytskador o nagg, nyckel saknas
686208
2019-11-24