Victor Vasarely serigrafi

Victor Vasarely serigrafi
Victor Vasarely serigrafi

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad Vasarely 168/200, bladmått ca 55x50 cm

Marginaler något gulnade

686218

2019-10-07