Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad Vasarely 168/200, bladmått ca 55x50 cm
Marginaler något gulnade
686218
2019-10-07