1-par fåtöljer i Chesterfield-modell

Klubbat för:

4 800 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1-par, chesterfield-modell, "Pegasus", 1900-talets andra hälft, röd skinnklädsel, delvis djuphäfftad, lösa sittplymåer, etikettmärkta "Pegasus", sitthöjd ca 45 cm

SMärre slitage

686224

2019-10-07