Klubbat för:
4 800 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1-par, chesterfield-modell, "Pegasus", 1900-talets andra hälft, röd skinnklädsel, delvis djuphäfftad, lösa sittplymåer, etikettmärkta "Pegasus", sitthöjd ca 45 cm
SMärre slitage
686224
2019-10-07