Piphuvud 1800-tal

Piphuvud 1800-tal
Piphuvud 1800-tal
Piphuvud 1800-tal
Piphuvud 1800-tal
Piphuvud 1800-tal
Piphuvud 1800-tal
Piphuvud 1800-tal
Piphuvud 1800-tal
Piphuvud 1800-tal
Piphuvud 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIPHUVUD, 1800-tal, skuren masurbjörk, i form av lejon, beslag i silver, höjd ca 13 cm
PROVENIENS: Stopalo

686225

2019-11-24