Bordspendyl 1700-tal
Klubbat för:
5 800 SEK
2 000 SEK
BORDSPENDYL, 1700-tal, Louis XVI, emaljerad urtavla med romerska siffor, skuret trä, förgylld och bemålad, höjd ca 51 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador o bortfall, urtavla med lagning, nyckel saknas
686230
2019-11-24