Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), (2), "Perspective Japonaise No 361 resp 326, signerad Oscar Reuterswärd, tusch på papper, bladmått ca 39x29 cm
Smärre slitage och fläckar.
686233
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här