Oscar Reuterswärd

Oscar Reuterswärd
Oscar Reuterswärd

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), (2), "Perspective Japonaise No 361 resp 326, signerad Oscar Reuterswärd, tusch på papper, bladmått ca 39x29 cm

Smärre slitage och fläckar.

686233

2019-10-06