Britt-Marie Sundström oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

BRITT-MARIE SUNDSTRÖM (samtida): Komposition, signerad Brittmarie Sundström, olja på duk, 81x101 cm

Zustandsbeschreibung

686241

2019-10-06