Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BRITT-MARIE SUNDSTRÖM (samtida): Komposition, signerad Brittmarie Sundström, olja på duk, 81x101 cm
Zustandsbeschreibung
686241
2019-10-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner