Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR LARSON (född 1925): Kvällsljus, signerad och numrerad litografi 43/57.
Enstaka fläckar i passepartout.
686245
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här