Gunnar Larson

Gunnar Larson
Gunnar Larson

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GUNNAR LARSON (född 1925): Kvällsljus, signerad och numrerad litografi 43/57.

Kuntoraportti

Enstaka fläckar i passepartout.

686245

Päivämäärä:

2019-10-06