Gunnar Larson
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUNNAR LARSON (född 1925): Kvällsljus, signerad och numrerad litografi 43/57.
Kuntoraportti
Enstaka fläckar i passepartout.
686245
Päivämäärä:
2019-10-06