Oljemålning av Hippolyte Dubois

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HIPPOLYTE DUBOIS ( Frankrike, 1837-1909): porträtt av kvinna med paraply, olja på duk, signerad H Dubois, mått ca 46x38 cm

686253

2019-10-07