Byrå rokokostil 1900-talets början

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets början, bukig front med 3 lådor, beslag i mässing, fanér i valnöt med intarsia, märkt i låda, G A Linde Snickarmästare Kalmar, höjd ca 80, 127 x 63 cm

Sprickor, repor

686256

2019-10-09