Byrå rokokostil 1900-talets början
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets början, bukig front med 3 lådor, beslag i mässing, fanér i valnöt med intarsia, märkt i låda, G A Linde Snickarmästare Kalmar, höjd ca 80, 127 x 63 cm
Sprickor, repor
686256
2019-10-09