Endre nemes "Barndomsminnen!

Endre nemes
Endre nemes

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): "Barndomsminnen", signerad Endre Nemes, 22/40, färglitografi, 71x46 cm

Ej examinerad ur ram

686270

2019-10-07