Korgmöbel
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KORGMÖBEL, 3 dlr, 1960/70-tal, bambu, underreden av svartlackerad metall, bordet med glasskiva, plymåer klädda i galon, bordets höjd ca 52, skivans diameter ca 58, fåtöljernas rygghöjd 83 resp. 72, sitthöjd 40 resp. 38 cm
Bruksslitage, slitage på lack, ställvis släppt rotting, bambun smått torr, repor och fläckar
686273
2019-10-07