Korgmöbel

Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel
Korgmöbel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KORGMÖBEL, 3 dlr, 1960/70-tal, bambu, underreden av svartlackerad metall, bordet med glasskiva, plymåer klädda i galon, bordets höjd ca 52, skivans diameter ca 58, fåtöljernas rygghöjd 83 resp. 72, sitthöjd 40 resp. 38 cm

Bruksslitage, slitage på lack, ställvis släppt rotting, bambun smått torr, repor och fläckar

686273

2019-10-07