Jörgen Nash emalj

Jörgen Nash emalj
Jörgen Nash emalj
Jörgen Nash emalj
Jörgen Nash emalj
Jörgen Nash emalj
Jörgen Nash emalj

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÖRGEN NASH (1920-2004): Komposition, ´Fröding-sviten IV´ signerad och daterad Jörgen Nash 1997, emalj, ca 10x10 cm

Obetydligt slitage

686295

2019-10-06