Jules Schyl gravyrer

Jules Schyl gravyrer
Jules Schyl gravyrer
Jules Schyl gravyrer
Jules Schyl gravyrer
Jules Schyl gravyrer
Jules Schyl gravyrer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): Porträtt av kvinnor, etsningar, signerade J.Schyl, signatur samt datering i plåten SCHYL 1953 resp 44, motivmått ca 9x8 cm resp 12x12 cm

686301

2019-11-03