Flaskställ smide

Flaskställ smide
Flaskställ smide
Flaskställ smide
Flaskställ smide
Flaskställ smide
Flaskställ smide
Flaskställ smide
Flaskställ smide

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKSTÄLL, smide, 1900-talets andra hälft, i form av segelbåt, för 12 flaskor, höjd 98, längd 64 cm

Slitage, spår av bemålning

686302

2019-10-07