Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKSTÄLL, smide, 1900-talets andra hälft, i form av segelbåt, för 12 flaskor, höjd 98, längd 64 cm
Slitage, spår av bemålning
686302
2019-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här