Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets början, Louis XV-stil, förgyllt, delvis skuren dekor, höjd ca 168, 77x41 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Sidoglas saknas, smärre ytskador
686308
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här