Vitrinskåp Louis XV-stil

Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil
Vitrinskåp Louis XV-stil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets början, Louis XV-stil, förgyllt, delvis skuren dekor, höjd ca 168, 77x41 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Sidoglas saknas, smärre ytskador

686308

2019-11-24