Einar Nerman tuschteckning

Einar Nerman tuschteckning
Einar Nerman tuschteckning
Einar Nerman tuschteckning
Einar Nerman tuschteckning

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): ´John Carroll, ur Abbott och Costellofilmen ´Rio Rita´, signerad Nerman, mycket svag text ´Rio Rita´ till höger under signatur, tusch med täckvitt, bildmått ca 54x35 cm

Skador: Ej examinerad ur ramen

686309

2019-10-06