Einar Nerman tuschteckning
Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): ´John Carroll, ur Abbott och Costellofilmen ´Rio Rita´, signerad Nerman, mycket svag text ´Rio Rita´ till höger under signatur, tusch med täckvitt, bildmått ca 54x35 cm
Skador: Ej examinerad ur ramen
686309
2019-10-06