Skyltar

Skyltar
Skyltar
Skyltar
Skyltar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKYLTAR, 3 st, omkring 1900-talets första hälft, bestående av "Lions International", brons på träs, "The Royal Swedish Automobile Club" plåt samt emalj, bemålad plåt, smt emaljskylt, mått ca 25x25m , 30x40 samt 60x13 cm

Åldersrelaterat slitage

686328

2019-10-07