Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARTELLUR, 1900-talets första hälft, urtavlan med arabiska siffror samt märkt Robert Engström Stockholm, gustaviansk stil, brons, höjd ca 45 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
686342
2019-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner