Cartellur rokokostil
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARTELLUR, 1900-talets början, urtavlan med romerska och arabiska siffror samt märkt Aug Lemaire Paris, rokokostil, brons, höjd ca 49 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
686347
Päivämäärä:
2019-11-24