Cartellur rokokostil

Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil
Cartellur rokokostil

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CARTELLUR, 1900-talets början, urtavlan med romerska och arabiska siffror samt märkt Aug Lemaire Paris, rokokostil, brons, höjd ca 49 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

686347

Päivämäärä:

2019-11-24