Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALLBYRÅ, 1960-tal, fanerad i riopalisander (Dalbergia Nigra), med 2 lådor, H ca 47, ca 59x30 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
686350
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här