Bricka coasters
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRICKA, COASTERS, 4+2, omkring 1900, nysilver, brickans brätte med dekor i relief av figurscener, brickans diameter 54, coaster diameter 15-16,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage, smärre skador o bucklor
686370
2019-11-24