Bricka coasters

Bricka coasters
Bricka coasters
Bricka coasters
Bricka coasters
Bricka coasters
Bricka coasters
Bricka coasters
Bricka coasters
Bricka coasters
Bricka coasters
Bricka coasters
Bricka coasters

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BRICKA, COASTERS, 4+2, omkring 1900, nysilver, brickans brätte med dekor i relief av figurscener, brickans diameter 54, coaster diameter 15-16,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Brukslitage, smärre skador o bucklor

686370

2019-11-24