Nattljusstake mässing 1700-/1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

NATTLJUSSTAKE, mässing, 1700-/1800-tal, driven dekor, för ett ljus, diameter ca 19 cm

Åldersrelaterat slitage

686376

2019-10-22