Roland Svensson
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stora Nassa skärgård 1975 ("Karlssons bro"), signerad roland S, färglitografi, HC, ca 28x42 cm
Kuntoraportti
686377
Päivämäärä:
2019-10-12