Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stora Nassa skärgård 1975 ("Karlssons bro"), signerad roland S, färglitografi, HC, ca 28x42 cm

Kuntoraportti

686377

Päivämäärä:

2019-10-12