Bengt Bolin oljemålning med applikation
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT A BOLIN (1933-1966), tillskriven, "Caterpilar", olja på duk med applikation av leksaksbil, osignerad, ca 31x35 cm
Nötning i det nedre högra hörnet, smärre fläckar förekommer längs dukens vänstra kortsida
686380
2019-10-07