Bengt Bolin oljemålning med applikation

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT A BOLIN (1933-1966), tillskriven, "Caterpilar", olja på duk med applikation av leksaksbil, osignerad, ca 31x35 cm

Nötning i det nedre högra hörnet, smärre fläckar förekommer längs dukens vänstra kortsida

686380

2019-10-07