Influensmaskin 1900-talets början
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVANSTRÖM & CO STOCKHOM/ CL HOLM MEKANIKER STOCKHOLM, influensmaskin, 1900-talets början, fotplatta i bronserat gjutjärn, detaljer i svärtat trä, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage, fotavslut med skada
686386
2019-11-24