Influensmaskin 1900-talets början

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANSTRÖM & CO STOCKHOM/ CL HOLM MEKANIKER STOCKHOLM, influensmaskin, 1900-talets början, fotplatta i bronserat gjutjärn, detaljer i svärtat trä, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage, fotavslut med skada

686386

2019-11-24