Artwood clubfåtölj

Artwood clubfåtölj
Artwood clubfåtölj
Artwood clubfåtölj
Artwood clubfåtölj
Artwood clubfåtölj
Artwood clubfåtölj
Artwood clubfåtölj
Artwood clubfåtölj
Artwood clubfåtölj
Artwood clubfåtölj
Artwood clubfåtölj
Artwood clubfåtölj

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Artwood, stoppad stomme klädd i brunt patinerat skinn med bemålad dekor av vapensköld, pärlspikad front, lös sittplymå i dito klädsel, ben i betsad ek, plymån etikettmärkt, sitthöjd ca 43 cm

Höger armlän med hål, bruksslitage

686393

2019-10-07