Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1800-tal, fanerad med valnöt, beslag av mässing, bukig form, hörnen med förgyllda kannelyrer, lådförstycken med parkettläggning, äldre skiva 1700-tal av kolmårdsmarmor med dubbel kälning, nyckel medföljer, höjd 85, 102x69,5 cm

Smärre skador, ställvisa torrsprickor, skivan med mindre nagg och enstaka smärre lagningar

686403

2019-10-11