Edition luxe Omega Speedmaster armbandsur
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
OMEGA SPEEDMASTER, armbandsur, 1970-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minut och timräknare, halvstellänk med viklås, ref nr. 145022-69-SC, verk nr. 32851559, kaliber nr. 861, länk ref 1171/633, diam ca 42 mm
Bruksslitage. Urtavla med lackskador. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
686404
2019-10-27