Edition luxe Omega Speedmaster armbandsur

Klubbat för:

33 000 SEK

Arviointi

30 000 SEK

Kuvaus

OMEGA SPEEDMASTER, armbandsur, 1970-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minut och timräknare, halvstellänk med viklås, ref nr. 145022-69-SC, verk nr. 32851559, kaliber nr. 861, länk ref 1171/633, diam ca 42 mm

Kuntoraportti

Bruksslitage. Urtavla med lackskador. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

686404

Päivämäärä:

2019-10-27