Barnspis Ankarsrum

Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANKARSRUM BARNSPIS, 1900-talets början, gjutjärn, vedeldad, lösa spisringar, reliefdekor, höjd ca 22, 33x20 cm
PROVENIENS: Stopalo

686409

2019-11-24