Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Storskärgårn", signerad roland S, färglitografi, 176/250, bildmått ca 24x20 cm.

Zustandsbeschreibung

686417

2019-10-12