Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Storskärgårn", signerad roland S, färglitografi, 176/250, bildmått ca 24x20 cm.
Zustandsbeschreibung
686417
2019-10-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner