Hugo Elmqvist brons
2019-11-24
686430
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUGO ELMQVIST (1862-1930): Pojke, signerad Hugo Elmqvist, patinerad brons, längd ca 15 cm
PROVENIENS: Stopalo