Alfred Ohlson brons

Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons
Alfred Ohlson brons

Klubbat för:

4 800 SEK

1 500 SEK

ALFRED OHLSON (1868-1940): Pojke med fotboll, signerad Alfred Ohlson Sculpt, patinerad brons, höjd 11 cm
PROVENIENS: Stopalo

686432

2019-11-24