Klubbat för:
4 800 SEK
1 500 SEK
ALFRED OHLSON (1868-1940): Pojke med fotboll, signerad Alfred Ohlson Sculpt, patinerad brons, höjd 11 cm
PROVENIENS: Stopalo
686432
2019-11-24