Solfjädrar 17/1800-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOLFJÄDRAR, 2 st, 17- resp 1800-tal, ställ i elfenben med inläggningar resp genombruten dekor, skärm i papper med dekor i gouache av figurscen resp delvis bemålat tryck, längd 26 resp 27 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, fläckar
686439
2019-11-24