Bordsfläkt jugend
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSFLÄKT, 1900-talets början, jugend, uppdrag, mässing, dekor av växtornamentik, propeller av trä, skyltmärkt L Hachette Ainé Paris, höjd 33 cm
PROVENIENS: Stopalo
Ett blad till propeller saknas
686457
2019-11-24