Bordsfläkt jugend

Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend
Bordsfläkt jugend

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSFLÄKT, 1900-talets början, jugend, uppdrag, mässing, dekor av växtornamentik, propeller av trä, skyltmärkt L Hachette Ainé Paris, höjd 33 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ett blad till propeller saknas

686457

2019-11-24